Antivirová ochrana počítače - odvirování a zabezpečéní pc.

Chová se váš počítač divně? Chybová hlášení se objevují stále častěji? S největší pravděpodobností byl váš počítač napaden virovou nákazou.

Odstraníme škodlivý software (odvirování pc) z vašeho napadeného počítače a poskytneme vám kvalitní antivirové řešení (antivirové zabezpečení).

Dnešní internet je plný škodlivého softwaru, který dokáže vniknout do systému, připojit seodvirování k aplikaci a infikovat soubory Vašeho počítače. Proto milióny uživatelů připojených k internetu je neustále vystaveno hrozbě v podobě nebezpečných programů.

Může jít o viry, spyware, worms, ad-ware, trojan, nebezpečné rootkity a podvodné e-maily, které mohou zneužít nedostatečného zabezpečení Vašeho počítače, a ukrást například důležité údaje o vašem bankovním účtu.

Zabezpečte si svůj počítač kvalitním antivirem ještě dnes!

Komplexní internetová ochrana pro domácnosti a firmy do 4 PC - ESET Smart Security - více....

Osvědčená technologie ESET Anti-Theft - ESET NOD32 Antivirus - více....

Ochrana firemních zařízení a sítě novou generací - ESET Endpoint Antivirus a ESET Endpoint Security - více....


Eset patří mezi nejúznávanější antivirové systémy na trhu. Aktivní ochrana neomezuje výkon vašeho počítače. Technologie ThreatSense® dokáže účinně předcházet i neznámým rizikům, kdy konkurenční produkty nemusí zaznamenat, že došlo k útoku.

Prevence:

Spočívá v trvalém používání antivirového programu a pravidelné aktualizaci operačního systému. Maximální opatrnost při práci s elektronickou poštou, neinstalujte podezřelé programy a nepotvrzujte nic čemu nerozumíte.

Odvirování lze objednat telefonicky nebo vyplněním on-line formuláře.antivirová ochrana