Výkup a prodej použitých notebooků

Díky zvyšující se poptávce našich zákazníků po použitých přenosných počítačích zavádíme dvě nové služby,a to výkup a prodej použitých notebooků.

Výkup použitých notebooků protihodnotou

Chcete koupit notebook nebo netbook a Váš současný přístroj je stále funkční? Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat na níže uvedeném on-line formuláři nebo telefonicky a my váš přenosný počítač ohodnotíme a protiúčtem nabídneme nový z našeho internetového obchodu.

Stanovení výše protihodnoty nabízeného přístroje je vždy na dohodě mezi kupujícím a prodávajícím.

výkup notebooků Výkup použitých notebooků

Chcete pouze notebook nebo netbook nabídnou k prodeji? I to je možné, není tedy vždy podmínkou zakoupení přístroje nového. Stanovení výše prodejní ceny nabízeného přístroje je opět vždy na oboustranné dohodě.

Pokud prodávající není spokojen s nabídnutou cenou, je zde možnost využití nabídky komisního prodeje na našich internetových stránkách.

Kdy je možné notebook nabídnout k prodeji?

Notebook nevykazuje závažné technické chyby, šasi přístroje není výrazně poškozené a jeho originální příslušenství je pokud možno kompletní.

Notebook byl pořízen v souladu se zákonem a práva na jeho užívání je možné doložit kupní smlouvou.

Prodej použitých notebooků

Všem zákazníkům, kteří hodlají zakoupit použitý notebook, poskytujeme větší jistotu, protože přístroj pochází z ověřeného zdroje a je u něho provedena preventivní prohlídka.

Kde je možné si notebook zakoupit?

Použité notebooky je možné zakoupit na našich internetových stránkách v sekci Použité notebooky na adrese www.eshop.vacek-servispc.cz nebo osobní návštěvou na naší provozovně.

Výkup notebooku lze objednat telefonicky nebo vyplněním on-line formuláře.repas