Instalace, správa a zabezpečení počítačové sítě.

Mnoho menších firem se stále domnívá, že počítačová síť (server – klient) je pro ně příliš drahá a technologicky náročná. Není to pravda. Existuje mnoho produktů a služeb vytvořených právě pro malé firmy.

správa sítě

Správa sítě - zdarma vám navrhneme řešení počítačové sítě, doporučíme nejvhodnější technologii, a to včetně celkové kalkulace. Dále vám poskytneme instalaci, servis, správu, zálohu a zabezpečení vaší sítě.

V současné době nabízíme správu počítačové sítě pro menší firmy (do 10 počítačů) a domácnosti s operačními systémy Windows, včetně dodávky serverových stanic.

Vaší stávající síť převezmeme a po bezplatném provedení auditu stanovíme plán na její optimalizaci. Dle smluveného harmonogramu provádíme pravidelné servisní úkony a požadavky ze strany zákazníka. V případě potřeby je možný zásah do 2hodin od nahlášení problémů.

Díky počítačové síti budete moci efektivně a samostatně pracovat, pohodlně sdílet přístup k internetu, sdílet vaše dokumenty.

Důležitá data budou soustředěna na jednom místě (typicky na speciální počítač - server), jejich pravidelná záloha bude efektivnější a levnější.

Data budou přístupná všem uživatelům sítě, každá změna se okamžitě objeví na všech počítačích, v síti bude stačit jedna tiskárna a tím tak snížíte Vaše náklady.


Individuálním přístupem se snažíme v maximální možné míře vyhovět Vašim požadavkům.

Vhodný výběr prvků může mnohonásobně zvýšit propustnost Vaší sítě. Pomůžeme Vám s jejich výběrem a správným nastavením.

Službu správy sítě lze objednat telefonicky nebo vyplněním on-line formuláře.počítačové sítě